Кур'єрська доставка

Бажаєте передати документи або інші важливі речі, але часу відлучитися зовсім немаєте? Кур'єр таксі Глобал доставить необхідну річ швидко і в повній цілості. Наше таксі турбується про Ваш час!

Зустріч з табличкою

Якщо до Вас приїжджають рідні або ділові партнери, у нас є можливість замовити зустріч з табличкою. Наш водій зустріне гостей та з комфортом доставить в потрібне місце.

Попереднє замовлення

Ви плануєте важливу зустріч або поїздку? Або просто любите що б все було за планом і вчасно? Тоді послуга «Попереднє замовлення» від таксі Глобал спеціально для Вас! Замовте авто заздалегідь і наша служба подасть таксі в потрібне місце чітко в строк.

Тех допомога

Бувають неприємні ситуації, коли потрібно виїхати на своєму авто, а воно не заводиться. Водій таксі Глобал завжди прийде на допомогу! У разі потреби підвезе бензин, "підкурить" Ваше авто або відбуксує на СТО. Ми завжди поруч

Таксі погодинно

Якщо Вам необхідно замовити автомобіль на невизначений час, достатньо замовити послугу погодинного таксі. Це дозволить з вигодою для Вас розподілити бюджет і дорогоцінний час. Водій буде завжди під рукою, і немає необхідності викликати таксі знову і знову.

Драйвер - Тверезий водій

Свято в самому розпалі, а Ви за кермом? За допомогою послуги «Тверезий водій» ми допоможемо влитися в святкову атмосферу. Наш водій доставить Вас і Ваш автомобіль додому без будьяких проблем!