«ІС ГЛОБАЛ» - сучасна комп'ютеризована інформаційна служба замовлення таксі в Києві. Адже ритм великого міста потребує сучасних підходів. Ми застосовуємо автоматизовану технологію прийому запитів і подачі таксі, що дозволяє ідеально налагодити процес.

Київ - столиця України та один з найбільших міст Європи, тому і якість послуг має відповідати такому рівню. Наша компанія готова Вам запропонувати відповідний рівень обслуговування, так як наша служба відмінно зарекомендувала себе на ринку надання інформаційних послуг по замовленню таксі!

Від студента і до працівника великої компанії можуть скористатися нашими послугами. Ми цінуємо своїх клієнтів і тому готові запропонувати найкращу якість за доступними цінами.

Для відповідності належному рівню сервісу «ІС ГЛОБАЛ» володіє рядом переваг:

  • Штат досвідчених операторів, які не гірші за водіїв знають місто і вміють спілкуватися з клієнтами;
  • Чітко поставленою схемою взаємодії Клієнт-Оператор-Водій, що дозволяє знизити час оформлення, подачі та виконання замовлення;
  • On-Line замовлення авто прямо з сайту "On-Line"
  • On-Line замовлення авто через Мобільний додаток з допомогою Вашого гаджету на GooglePlay та AppleStore
  • Можливість самостійного прорахунку вартості вашої поїздки через сайт "On-Line" або мобільний додаток на GooglePlay та AppleStore
  • Поїздка з «ІС ГЛОБАЛ» - це гарантія того, що Ви і Ваші близькі будуть доставлені за вказаною адресою безпечно і комфортно. Ми готові Вам надати нові автомобілі престижних марок, так і автомобілі економ-класу.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС І БУДЕМО ДУЖЕ РАДІ, ЯКЩО ВИ СТАНЕТЕ НАШИМИ ПОСТІЙНИМИ ПАСАЖИРАМИ!!!